Skip to main content

HTML VE CSS


ozogretmen

Kurs hakkında

Bu kurs yeni başlayan Dikkat dağınıklığı ya da öğrenme güçlüğü olan çocuklar için tasarlanmış bir HTML ve CSS 201 eğitimidir.

İçerik

Bu içerikte CSS'teki kod yapısını, etiket yapısını, metin yapılarını, görsel ekleme ve arkaplan düzenleme gibi birçok bilgiyi bulacaksınız.

Kurs çalışanları

Course Staff Image #1

Gamze Yardımcı

İstanbul Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü mezunu olan Gamze Yardımcı, 2016 yılından bu yana Eğitim Teknolojileri Uzmanı ve Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapıyor. Turkcell Zeka Gücü projesinde eğitmen olarak, Arçelik 3D Printer projesinde de içerik geliştiricisi olarak 3 yıl görev aldı. Şimdi Hatay'da yer alan özel bir kurumda Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak çalışıyor.

Gamze Yardımcı'nın uzmanlık alanları arasında Öğretim Yönetim Sistemi, Arduino, MBot, App Inventor, Scratch ve 3B Modelleme(Tinkercad, Fusion 360) yer almaktadır.

Hangi tarayıcıyı kullanmalıyım?

Hangi web tarayıcısını kullanmalıyım? Özöğretmen platformu en iyi Chrome, Edge, Firefox, Internet Explorer veya Safari'nin mevcut sürümleriyle çalışır.

 1. Course Number

  HTML201
 2. Classes Start

 3. Estimated Effort

  25:00
 4. Prerequisites

  ozogretmen HTML101

  You must successfully complete ozogretmen HTML101 before you begin this course.

Enroll